Suuren Seikkailun tuho

Suuri Seikkailu porukka on

t o d e l l a
o u t o a

tälläkertaa.

- entinen juoppo-maailmanparantaja
- itseään täynnä oleva myyntijohtaja
- hörhöilijä-naiskauneudelle perso -ikiteini
- "pakollinen" eläkeläisten edustaja

Mitähän tostakin tulee?
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on niin juntti, että katselee mokomaa moskaa? TV keskustelulle muuten oma palstansa, jossa juntit kohtaavat toisensa, löytyy ihan tuosta vasemmalla olevasta palkista, ooh.

Äänestä

Tälläisen tirkistelyohjelman ainoa pointti olisi jos siinä olisi mielenkiintoisia ihmisiä. Yhtään jaksoa en katsonut Robinsoniakaan, kun tyypit ei kiinnosta. Ei kiinnosta akkojen kaakatukset Miljonääri-Jussissakaan. Mitä järkeä on tehdä superkallista Robinsonia, jossa akkalauma kaakattaa? Joku Tomppa ja Henkka olivat mielenkiintoisia ihmisiä Suuressa Seikkailussa, mutta tämän kertainen porukka ei vaikuta kiinnostavalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuri.niin kirjoitti:

Suuri Seikkailu porukka on

t o d e l l a
o u t o a

tälläkertaa.

- entinen juoppo-maailmanparantaja
- itseään täynnä oleva myyntijohtaja
- hörhöilijä-naiskauneudelle perso -ikiteini
- "pakollinen" eläkeläisten edustaja

Mitähän tostakin tulee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu