Mikä auto, hintaluokka noin 70 000-100 000e? Neliovinen ja hyvin varusteltu.
ja toinen olisi 7-paikkainen 30 000 - 80 000 auto?
ja toinen olisi 7-paikkainen 30 000 - 80 000 auto?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kun liikutaan tuossa hintaluokassa, rahalla ei selvästikään ole väliä eikä järkiperusteita tarvita. Ajo- ja huoltokustannuksiakaan ei ole aihetta suuremmin murehtia, kun auton pelkkä omistaminen maksaa toistatuhatta euroa kuukaudessa. Yksinkertaisesti ostat vain sellaisen auton joka miellyttää itseäsi. Täydellistä autoa ei taida olla olemassa, mutta kyllä tuolla rahalla pääsee jo aika hyvälle tasolle.
Nuorison hashiksen käyttö on lisääntynyt, kertoo Helsingin Sanomat.
Ei kellään ostavalla ole aikaa eikä mielenkiintoa kysellä neitien mielipiteitä tuollaisesta asiasta, jokainen joka laittaa edes vähän rahaa autoon on sen verran itsevarma päätöksissään ettei tarvi olkapäätä, niin mies tekee!
On kaikkea kaikille, paitsi maikille....
mene kauppaan ja osta itsellesi sopiva kulkuneuvo,vai etkö tosiaankaan osaa itse päättää,voivoi teitä uusavuttomia
oikeasti että millaisen leikkiauton hintaluokassa 7-10 euroa jouupukki hänelle toisi.
Voin hankkia sinulle auton Ladasta Mersuun. 70k€ riittää hinnaksi. Katsotaan sinulle mieluinen peli. Dacia voisi olla hyvä ja jäisi vähän minullekin vaivan palkkaa.
Kannattaa verrata, mitä saa kotimaasta ja mitä vastaavalla rahalla saa Saksasta vähän käytettynä. Jos kyse on omasta rahasta, ei kukaan täysjärkinen osta autoa Suomesta.
passeli peli BMW X6, siinä on monta autoa samassa paketissa.