Kesä on ohitse

mutta nautitaan nyt näistä alkusyksyn kuulakkaista pieruista itse kukin;)
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..ja yritetään.. piere syksy piere..kuulakkaat tuulosesi nostavat ihokarvat pystyyn..

Äänestä
  • Vai olenko tyyten erehtynyt, ja ylitulkinnut?

    Äänestä

  • Äkkinäinen. kirjoitti:

    Vai olenko tyyten erehtynyt, ja ylitulkinnut?

    ..kysyt? en tiedä alkuperäisen tarkoitusta mutta käsitin niin että kun puhaltaa syksy pieree ja tulee tuulonen..

    Äänestä

.,ku ei tarvi hikoilla enää ., tässä ihan sielukin virkistyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Summerfart23 kirjoitti:

mutta nautitaan nyt näistä alkusyksyn kuulakkaista pieruista itse kukin;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu