mukavaa. Se on sellasta reipashenkistä toimintaa. Siinä ei pelleillä eikä vääristellä elämän viettejä ja ihmisvaistoja vaan toimitaan rehellisesti, just niin kuin luonto sanelee. On tosi helpottavaa kun saa seistä korkeimmalla korokkeella tässä rotuluokituksessa. Muistakaa pitää rotuhygieniasta hyvää huolta että ihmiskunta pysyy elinvoimaisena ja terveen näköisenä. Tsemppiä kaikille valkoisille.
Kyllä rasismi on
-ZZ-
5153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
viidakossa.
Mutta millään korokkeella ei kannata seisoa - tai tulee keihästetyksi ennen kuin ehtii voittajan hymyn venyttää naamalleen.
Ja sitten onkin hyvä hiipiä kotiluolan koloon, sillä luonto ei ymmärrä ihon värien päälle.
Palstanvalvoja leppoisasti vain tyytyy kommentoimaan törkeitä rasistisia typeryyksiä, ei ole puhettakaan että omaehtoisesti poistaisi moisen kuonan kun niitä näkee. Mitä juupelia on virkaa moisella "valvojalla", jollei tämä tee hommiansa? Käsittämättömän huonoa työtä, ei muuta kuin kilometritehtaalle tuommoinen.
Kuin viidakossa ! ja viidakon asukkeja ostetaan tänne.
Se riippuu siitä, että onko rasismi yksipuolista. Kyllä minä hyväksyn rasismin jos se on selkeästi perusteltua. Se on selvää, että olemme tuhatvuotta edellä jotain Afrikkalaista huulenvenytysheimoa mutta ei niitä kohtaan silti tarvitse olla rasisti. Niihin voi suhtautua ihan luonnonilmiönäkin, hauskana sellaisena. Valkean ihmisen ylivertaisuus on tietysti kiistatta tosi asia ja ollaan tyytyväisiä siitä.
Kas kas, joku surullisen hahmon rassu ei ole taaskaan kehdannut kirjoittaa mielipiteitään omalla nimimerkillään, vaan käyttää minun nimimerkkiäni. Sinänsä ymmärrettävää, laatu on sen verran heikkoa, mutta kaipa sitä nyt edes nimerkillä voisi.
On kai muistettav, että rassut on vain rassuja. Ei heiltä sovi vaatia normaalin ihmisen älyä. Kyllä heille on suotava tuollainen pieni ilo surullisessa elämässään.