1. Miksi toiset miehet eivät halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa (eivät kiihotu)?
2. Voisitko mennä sänkyyn raskaanaolevan naisen kanssa, jos hän odottaisi lasta toiselle miehelle(olisi kuitenkin sinkku)?
3. Miltä miehestä tuntuu naisen raskaus (Pelkoa, epävarmuutta, haluttomuutta, jotain muuta)
a) oman naisen kohdalla?
b) vieraan naisen kohdalla?
seksi raskaana olevan naisen kanssa
15
3608
Vastaukset
1. Miksi toiset miehet eivät halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa (eivät kiihotu)? musta on törkeetä pamputtaa jotain päähän ennen ku joku ees on syntynyt
2. Voisitko mennä sänkyyn raskaanaolevan naisen kanssa, jos hän odottaisi lasta toiselle miehelle(olisi kuitenkin sinkku)?en vois vaik odottais mulle
3. Miltä miehestä tuntuu naisen raskaus (Pelkoa, epävarmuutta, haluttomuutta, jotain muuta)enkä mulla inhoa, jokin saa mut inhoamaan ja häpeämään sitä tilaa
a) oman naisen kohdalla? sama
b) vieraan naisen kohdalla? samaIhan kuin tätä samaa olisi vasta kysytty. Mutta kertaushan on opintojen äiti.
1. Miksi toiset miehet eivät halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa (eivät kiihotu)? Useimmin kuultu selitys on, että alitajunnassaan pelkäävät vahingoittavansa sikiötä. Voi tosin olla, etteivät kiihotukaan, joko edellämainitusta tai jostain muusta syystä.
2. Voisitko mennä sänkyyn raskaanaolevan naisen kanssa, jos hän odottaisi lasta toiselle miehelle(olisi kuitenkin sinkku)? Ilman muuta, eipähän tarvitsisi pelätä tulevia jälkeläisiä eikä elareita. ;-)
3. Miltä miehestä tuntuu naisen raskaus (Pelkoa, epävarmuutta, haluttomuutta, jotain muuta)
a) oman naisen kohdalla? En halua lapsia, joten pelkoa ja harmistumista. Jos muuttaisin mieleni, niin varmaan riemua.
b) vieraan naisen kohdalla? Mitäpä tuosta, suurin osa naisista on elämänsä aikana raskaana. Suurin osa jopa enemmän kuin kerran.- penttiperuspatueikir
1. Miksi toiset miehet eivät halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa (eivät kiihotu)?
- EOS. Vaikea sanoa toisten kohdalta.
2. Voisitko mennä sänkyyn raskaanaolevan naisen kanssa, jos hän odottaisi lasta toiselle miehelle(olisi kuitenkin sinkku)?
- En voisi. Ei ole mitään syytä sotkeutua lisääntymishommeleihin sivullisenakaan.
3. Miltä miehestä tuntuu naisen raskaus (Pelkoa, epävarmuutta, haluttomuutta, jotain muuta)
a) oman naisen kohdalla?
- Vittumaiseltahan se tuntuis.
b) vieraan naisen kohdalla?
- Jokaisen oma valinta / Onneksi toisten ongelma. - bogopbp
1. Miksi toiset miehet eivät halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa (eivät kiihotu)?
Ajatus että toisen mahassa on ihminen aivoineen kaikkineen on aika kuvottava.
2. Voisitko mennä sänkyyn raskaanaolevan naisen kanssa, jos hän odottaisi lasta toiselle miehelle(olisi kuitenkin sinkku)?
En varmasti. Sille tulee vielä paljon selvitettäviä asioita lapsen isän kanssa kun lapsi syntyy ja niihin ei kannata ulkopuolisen sekaantua, etteivät kaikkien kaikki asiat mene aivan täysin sekaisin. Muutenkaan ei seksi raskaana olevan kanssa kiinnostaisi.
3. Miltä miehestä tuntuu naisen raskaus (Pelkoa, epävarmuutta, haluttomuutta, jotain muuta)
a) oman naisen kohdalla?
Se on kamala ylläri. Katumusta, epävarmuutta, ahdistusta yms. Ikävä kyllä nuo tunteet eivät ole aiheettomia, vaan realisoituvat myöhemmin rahan menona, ongelmina ja riitoina. Yhteiskunta ja koko naisvaltainen sosiaaliverkosto on naisen puolella ja miestä vastaan kaikessa heti alusta lähtien ja jatkossa kaikessa, mitä nainen saakaan päähänsä keksiä. Isällä ei ole minkäänlaista arvoa muuten kuin vain maksajana. Isä voi olla varma, että saa tylyä ja ymmärtämätöntä kohtelua jokaiselta sosiaalitantalta, johon joutuu törmäämään.
b) vieraan naisen kohdalla?
Ei kiinnosta. Ei ole minun asiani. 1. En tiedä.
2. Ilman muuta. JOs kiinnostunut niin ota heti yhteyttä!!!
3. Hyvältä. Tuohan on seksin perimmäinen tarkoitus.
3a. Hienoa, valmista tullut....
3b. Hienoa, valmista tullut....
Naisen laittaminen paksuksi on myös parasta seksiä mitä voi harjoittaa. Ehkäisyn kanssa lähinnä kuivaharjoittelua tositoimia varten..- eräs kaiffari
1. Miksi toiset miehet eivät halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa (eivät kiihotu)? En tiedä. Ne on kiimoissaan silloin (jossain keskivaiheilla, jollon ei muutenkaan vielä paljon muuta kuin isotissisiä) joten ite tykkään.
2. Voisitko mennä sänkyyn raskaanaolevan naisen kanssa, jos hän odottaisi lasta toiselle miehelle(olisi kuitenkin sinkku)? Kyllä, jos olis hyvä sauma.
3. Miltä miehestä tuntuu naisen raskaus (Pelkoa, epävarmuutta, haluttomuutta, jotain muuta)
a) oman naisen kohdalla? Loppuvaiheella tuntui vähän kauhua ekan lapsen suhteen.
b) vieraan naisen kohdalla? Voi olla jopa seksikkäitä, kunhan ei ihan poksahtamaisillaan. - mulatin isä
Ei kerro olevansa jo neljännellä kuukaudella ja tyhmä isä on ylpeä yli neljäkiloisesta keskosestaan
1. En tiedä.
2. Kyllä, jos on sopiva tilanne.
3. Hyvälle, Iloiselle.
3a. Hieno homma jos on suunniteltu, mutta jos ei niin sitten yllättyneelle ja sanattomaksi menemällä.
3b. Hymyssä suin katsellen. Ei ole minun asiani.- satiinipöksy!
että jos mies ei halua seksiä raskaana olevan naisen kanssa, hän elää eri vuosisadalla, luultavasti hän ei osaa siis käyttää edes ehkäisyäkään varsinainen pikkuvauva kun on.
1. kyllä mä haluan seksiä raskaana olevan naisen kaa
2. Voisin mennä sänkyyn raskaana olevan naisen kanssa joka odottaa lasta toiselle miehelle jos se ois sinkku
3. mua kiihottaa naisten raskaus
a) ei oo naista mulla
b) vieraat naiset jotka on raskaana on kiihottavia- varma pano
Ei muuta ku hommiin
- backdoor open
Vain takaapäin
- Thanks but no
1. Iso maha on turn off
2. Ks. kohta 1.
3. Ks. kohta 2. - JooKylläKelpaisi
Mun on paha sanoa muuten mitään, kun en ole isä.
Mutta voisin kyllä harrastaa seksiä raskaana olevan naisen kanssa, jos hän olisi sinkku. Ei häiritse, vaikka lapsi onkin toisen miehen.
Mun mielestä useimmat naiset ainakin ovat viehättäviä ja haluttaviakin raskaana ollessaan.
Ehkä just sen takia, kun raskaus pyöristää just hyvällä tavalla naista. Eli lanteille, pepulle ja rinnoille tulee muotoja lisää. Eikä se raskausvatsakaan paha ole. Tietysti ehkä siinä loppuvaiheessa voisi tuntua aika hurjalta, jos vatsa on ihan halkeamispisteessä olevan näköinen, muttei tosiaan muuten.
Kyllä se mielestäni on totta, kun sanotaan että raskaus kaunistaa.
Tosin mies varmaan saa aika herkästi jonkun pervon tms leiman otsaansa tai ainakin aikamoiset ivat päällensä, jos hän haluaa seksiä jollekin toiselle raskaana olevan kanssa. Mutta mitä siitä? - 13I0
Tuola aikaisemmin mainittiin jo että tätä on kysytty ennenkin. Mutta kuten sanottua, kertaus on opistojen äiti.
Raskaana oleva nainen on naiseutta suloisimmillaan. Se että nainen luo uutta elämää voi olla toisille joku mörkö, mutta minä voisin rakastella raskaana olevan kanssa. Vaikka hän odottaisi lasta toiselle. Ja vaikka hän olisi toisen oma mutta puutteessa, mielelläni helpottaisin hänen oloaan. Raskaus pistää ainakin minulla härmoonit hyrräämään.
Yksikään "cat walkin" riukusääristä ei kilpaile yhdenkään raskaana olevan kanssa.
Toivottavasti vastasi aloittajan kysymykseen, vaikkei mennytkään numeroinnin mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli439708Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.1035127"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn594337Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1382907Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi1372689Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen
Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji1762529Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait281922- 201667
Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.361550Liikaa vauhtia
Nuorukainen 17v. on ajanut 114 km/h 60 km:n alueella Nesteen kohdalla ja onneksi poliisi oli paikalla ja hurjastelu lopp19996