"Helsingin keskustassa tehtiin torstaina ja perjantaina ainakin 15 asuntomurtoa. Poliisi epäilee teoista kahta ulkomaalaista naista, joiden henkilöllisyys on epäselvä.
Tekijät ovat varastaneet asunnoista huomattavan määrän omaisuutta. He ovat päässeet taloihin livahtamalla rappukäytäviin asukkaiden perässä.
Poliisin mukaan naiset ovat todennäköisesti itäeurooppalaisia, mahdollisesti Romaniasta"
http://omakaupunki.hs.fi/paakaupunkiseutu/uutiset/poliisi_etsii_kahta_naista_asuntomurtojen_sarjasta/
Niin?
Tekijät ovat varastaneet asunnoista huomattavan määrän omaisuutta. He ovat päässeet taloihin livahtamalla rappukäytäviin asukkaiden perässä.
Poliisin mukaan naiset ovat todennäköisesti itäeurooppalaisia, mahdollisesti Romaniasta"
http://omakaupunki.hs.fi/paakaupunkiseutu/uutiset/poliisi_etsii_kahta_naista_asuntomurtojen_sarjasta/
Niin?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Lipponen ja kumpp. tässä tulos.
Suomi on täynnä pahuutta.
. Suomen tulevaisuus on uhattuna. Libanon on elävä esimerkki, ne jotka halusivat pysyä hengissä oli haettava apua Israelista, 30 - 40 vuotta ja maa muuttui islamilaiseksi.
http://www.tv7.fi/vod/player.html?id=6419
Ruotsin ennuste on 2049, mutta jo nyt helvetti on valloillaan monissa kaupungeissa:
http://www.youtube.com/watch?v=6JkYiZXXEJo&NR=1
Ne maat, jotka sallivat islamin maaperällään, suvaitunvaisuuden ja uskonnon varjolla menettävät maansa islamille, ja siirtyvät kivikaudelle.
Israelkin on menettämässä kolmanneksin pienestä maastaan, koska salli islamin maassaan, nyt koko maailman painostaessa sitä, ja sota ei tule loppumaan niin pitkään kun koraani on olemassa, mikä käskee tappamaan juutalaiset ja ajamaan heidät mereen.
http://tv7.fi/vod/player.html?id=7768
Mikä muu uskonnon "pyhä" kirja voi kutsua ihmisiä sioiksi ja apinoiksi ja käskee tappamaan ne?
Koraani pitäisi julistaa kielletyksi kirjaksi, kunnes rasistiset ja tappamiseen käskevät jakeet on siitä poistettu!
http://www.mahomettube.com/video/4614/Obama-Admits-He-Is-A-Muslim
Obamaan ei kannata luottaa, pelaa nykyään terroristien lukuun samalla pelottelulla.
Ensin se perusturva ja toimeentulo kunnolliselle tasolle kaikille suomalaisille. Pari miljoonaa köyhää ja suurtyöttömyys omasta takaa. Vähemmistökansa suomalaiset kulttuureineen ovat kohta historiaa tätä menoa.
Ei enää vaaliäänten tuontia valtion velka- ja verovaroilla loiseliitin etujen ajamiseksi.