Scooter Oulussa 24.9

Löytyisikö täältä kaveria Scooterin keikalle ko. päivänä? Olen 29-vuotias nainen Sastamalasta ja rakastan Scooterin musiikkia (myös muu 90-luvun jumputus uppoaa) eli jos olet menossa sinne keikalle ja kaveri puuttuu tai seuraan mahtuu mukaan pistä viestiä [email protected]
3499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

.. olla kovin hyvät pippalot tiedossa kun vastauksia ei ole tullut. Vai minkälaisia on edelliset keikat olleet? Joskus teininä olin rantarockissa ja en pahemmin muista kun on siitäkin jo aikaa. Hyvää tanssimusaa ainakin ne vanhemmat biisit.

Äänestä

Mukana ollaan, vuoden mahtavin konsertti tiedossa!!!

Äänestä

joo pistäisin viestiä, mutta ukkomiehiä ollaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bailaamaan kirjoitti:

Löytyisikö täältä kaveria Scooterin keikalle ko. päivänä? Olen 29-vuotias nainen Sastamalasta ja rakastan Scooterin musiikkia (myös muu 90-luvun jumputus uppoaa) eli jos olet menossa sinne keikalle ja kaveri puuttuu tai seuraan mahtuu mukaan pistä viestiä [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu