eilen. Juttelinkin hänen kanssaan pitkät tovit. Nimmarikin teki mieli pyyttää. Tosi mukava kaveri. Keroi menevänsä vierailulle Tampereen skinien kerholle.
Mäenpää Tampereella
Näin Olan
5210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jep. Mustaparta kävi kerholla, ja kovasta perseennuolennasta huolimatta ei saanut suostuteltua meitä antamaan "pesiskoulutusta" muutoksen hamppuhomppeleille. Vähän jäi semmoinen kuva että oli "oma lehmä ojassa" tässä homppuasiassa.
Turun skinit onkin toista maata ja toimeen on ryhdytty. Tässä yksikin turkkulaisskini antaa koulutusta hamppuhomppelille oikein kättä pidemmän kanssa. Onneksi tähän porukkaan ei Tampereella seottu.
http://tinyurl.com/34l9mvk
panitteko persuksiin?
Itse keskustelin viime yönä Sorsapuistossa parrakkaan, humalaisen kaverin kanssa...n.60-v ja väitti olevansa iso tekijä Turussa samalla kun joi pullon suusta Sorbusta ja lähenteli lähistöllä istuskelevia teinejä. Sattumaako??
Kyllä sait parrua niin perkeleesti perseeseen. Mäenpää ei osallistunut, hän on hetero.