Nainen pukeutui raakaan lihaan!

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=2250123

Kylläpä on aika roisi näky :( eikö tuollekin lihalle olisi ollut syöjiä. Millainen ihminen lähtee kulkemaan pelkät lihasiivut vartalon peittona?
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on ihan pikkasen julkisuuden kipee.. näitä on maailma pullollaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohhoh. kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=2250123

Kylläpä on aika roisi näky :( eikö tuollekin lihalle olisi ollut syöjiä. Millainen ihminen lähtee kulkemaan pelkät lihasiivut vartalon peittona?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu