TAAS UUSI porvariroisto ilmi

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010091712366476_uu.shtml

Ei vitun vitun vittu! Ei päivää etteikö paljastuisi porvariroistoa! Ja noita sitten äänestetään, jumalauta suomalaiset työntekijätkin! Voiko pahemmin omaa oksaansa enää sahata!
11203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Vasemmiston nousu kaikkialla maailmassa on alkanut ja suomalainen työväestö alkaa vähitellen ymmärtää mistä veropakolaisten etuja ajavien maanpettureitten toimissa on kyse.

Kaikki suomalaiset työläiset nyt Vasemmistoliiton taakse. Se on ainut puolue Suomessa joka ajaa oikeudenmukaisempaa Suomea kaikille suomalaisille ja vastustaa orjatyövoiman käyttöä.

Äänestä
  • Ei kiitos vasemmistolle,ne hyysää mamuja tänne lisää,mut en kyllä äänestä porvarirottiakaan,ne vie tuhkatkin uunista.

    Äänestä

  • owowew kirjoitti:

    Ei kiitos vasemmistolle,ne hyysää mamuja tänne lisää,mut en kyllä äänestä porvarirottiakaan,ne vie tuhkatkin uunista.

    hallituskaudella on maahan tullut enemmän somaleja kuin koskaan eikä Kokoomus ole reagoinnut asiaan mitenkään koska Kokoomuksen ministerien sukulaiset puuhailevat pakolaiskeskuksia.

    Äänestä

  • Sosiaaliviraston demarilauma ainakin on hajonnut kuin tuhka tuuleen. "Kun paimenta lyödään niin lauma hajoaa", sanoo raamattu. Voutilaisella alkaa olla pissit housussa, jos Diak ei maksakaan rakkaan poikansa tuunaamaa tupalalaskua. Sehän voi mennä Voutilaisen käyttövaroista sitten.

    Äänestä

Niin tarviiko sitä kilpailuttaa, jos työllistää sukulaisensa?
Kokkosen portto puolustamaan!

Äänestä
  • niin virolaiset varkaat pääsee fillareillakin huruttelee varkauksia ja mummojen kaatamisia tänne

    Äänestä

ainahan he kiistävät syyllisyytensä. Olisi mahtavaa nähdä nämä rikkaat paskat kaltereiden takana istumassa tuomiotaan.

Äänestä
  • ettei tosirikkaat lankea ja joudu vankilaan ikinä.Rahalla saa ja ulkomailla lähes kaikilla jemmassa suurinosa omaisuutta ja on monta maata josta ei suomeen edes murhamiestä luovuteta saati sitten muuten.Köyhät on köyhiä oli hallitus mikä tahansa sillä ei raha puussa kasva ja lainaa ei ikuisesti saada.

    Äänestä

Kaikkee sitä saa nähdä keskustelupalstoilla. Joihinkin näköjään uppoo porvariviha niinkuin propaganda kainuulaiseen.

Äänestä

Voutilainen on pesunkestävä demari. Helsingin sosiaalijohtajan virka on läänitetty demareille. Täysin epäpätevä ja epäsopiva Voutilainen ei olisi Helsingin sosiaalijohtaja ellei olisi kovaksi keitetty demari.

Äänestä

Eikös tää Paavo Voutilainen ole demari?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei jumalauta! kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010091712366476_uu.shtml

Ei vitun vitun vittu! Ei päivää etteikö paljastuisi porvariroistoa! Ja noita sitten äänestetään, jumalauta suomalaiset työntekijätkin! Voiko pahemmin omaa oksaansa enää sahata!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu