Harkitsen alakasvojen kohotusta Tatu Tarkalla myönteisen palautteen vuoksi. Lisäksi hän on aloittanut vastaanoton "kotinurkilla" eli Kuopion Mehiläisessä.
Olen aikeissa mennä hänelle konsultaatioon. Kyselen kuitenkin vielä kokemuksia nimenomaan kasvojen kohotuksista sekä hintatietoja.
Tatu Tarkka ja hinnat
7
3302
Vastaukset
- Tatu ne hinnat
tarkemmin kertoo,ne kun on useimmiten yksityis kohtaisia.Mulla maksoi yläluomileikkaus,sekä keskikasvon
kohotus 3080E Hämeenlinnan Mehiläisessä.- Menossa
Toki hinta selviää konsultaatiossa ja on tapauskohtainen, mutta suuntaa antavia hintatietoja tässä kyselen. Hinnoissa kun tuntuu olevan eri kirurgien ja klinikkojen välillä suuriakin eroja.
Oletko muuten tyytyväinen tulokseen? Onko leikkauksestasi pitkäkin aika? - niissä hinnoissa
Menossa kirjoitti:
Toki hinta selviää konsultaatiossa ja on tapauskohtainen, mutta suuntaa antavia hintatietoja tässä kyselen. Hinnoissa kun tuntuu olevan eri kirurgien ja klinikkojen välillä suuriakin eroja.
Oletko muuten tyytyväinen tulokseen? Onko leikkauksestasi pitkäkin aika?suuriakin eroja eri klinikoiden välillä.Kirurgista se tuskin niinkään paljon johtuu.Olen tosi tyytyväinen
leikkaukseen,kohta puoli vuotta.Olen nyt paljon nuoremman näköinen.Kauppojen kassat on alkaneet sinuttelemaan,vaikka ennen teitittelivät.
- jofplea
Suosittelen lämpimästi Tatua. On tosi taitava plastiikkakirurgi ja äärimmäisen miellyttävä. Leikannut mut kaksi kertaa.
- Anonyymi
Jos onnistuu niin hyvä, aiheuttaa myös katastrofia kasvoissa, mikäli ei onnistu. Se on 50/50 onnistuu tai ei. En uskaltaisi ottaa riskiä ja mennä hänen leikattavaksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos onnistuu niin hyvä, aiheuttaa myös katastrofia kasvoissa, mikäli ei onnistu. Se on 50/50 onnistuu tai ei. En uskaltaisi ottaa riskiä ja mennä hänen leikattavaksi.
Kasvoissa katastrofia tai mitä nyt operoikin. Omasta mielestäni pitäisi olla leikkaus kiellossa.
- Anonyymi
Yläluomet minulta leikannut ja todella tyytyväinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831536
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1961367Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431119Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43823- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30701Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36681
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20640Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617