terveydeN HOITO HELVETIN

HYVÄ , LÄÄKÄRIT OSAA OLLA KERTOMATTA ASIAKKAILE TERVEYSASMALLA OLENNAISTA ASIASTA, SANOVAT VAIN PINTAPUOLISEN RAAPAISUN ASIASTA,

JÄTTävät kokonaisuuden omaksi tiedokseeen,
asiakasta kyykytetään
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

rautaa veressä,

kävin yksityisellä selvisi syy miksi liikaa oli,
närästi kauheasti ja heikotti ja päähän särki.
halutkin oli hävinneet.

YKSITYISELLÄ LÄÄKÄRIASEMALLA kertoivat asiallisesti mistä johtuu ja kuinka toimia että närästys poistuu.
ei kuulema johdu ravinnosta närästys vaan olosuhteista työympäristössä,
käskivät tehdä rohkean muutoksen elämässä, vaihtaa työtä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PAULLAARIEKINE kirjoitti:

HYVÄ , LÄÄKÄRIT OSAA OLLA KERTOMATTA ASIAKKAILE TERVEYSASMALLA OLENNAISTA ASIASTA, SANOVAT VAIN PINTAPUOLISEN RAAPAISUN ASIASTA,

JÄTTävät kokonaisuuden omaksi tiedokseeen,
asiakasta kyykytetään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu