Keneltä Jeesus peniksen sai, jos sillä sitä edes oli?
Antoiko Jumala kenties omastaan? Oliko Jeesuksen jortikka maaginen?
Entä mitä varten Jumala tuommoisen Y kromosomin järkkäs, jos Maria olis tullu hyvin toimeen tupla X:llä?
Kai Jesse oli jo murrosiänkin käynyt ja alkanut naiset kiinnostamaan? Vai oliko Jeesus tuhkamuna? Miten se tuhkamunan Jumalalta olis voinu saada?
Antoiko Jumala kenties omastaan? Oliko Jeesuksen jortikka maaginen?
Entä mitä varten Jumala tuommoisen Y kromosomin järkkäs, jos Maria olis tullu hyvin toimeen tupla X:llä?
Kai Jesse oli jo murrosiänkin käynyt ja alkanut naiset kiinnostamaan? Vai oliko Jeesus tuhkamuna? Miten se tuhkamunan Jumalalta olis voinu saada?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Neitseellisestä sikiämisestä ei _voi_ tulla muu kuin naaraspuolinen jälkeläinen...
Tämähän on tosi...
Ja jos ajatellaan että Pyhä Henki ois sit niinku se toinen osapuoli, niin ei sekään mitään muuta koska PH on nainen.
Mmmm, maallis-astraalista lesboseksiä josta syntyy messias...
Voi jessus mitä juttuja.. Oletteko ateistit vähän lapsellisia?
Juu, emme millään yllä multinikin ylläpitämään tasoon juttujen henkevyydessä ja aikuisuudessa! :D
Jeesuksen "pippeli" oli ylisuuri klitoris! Opetuslapset oli silloisia nörttejä, joita jeesus opetti seksin saloihin, yhdessä ja erikseen. Jeesus oli raamatun portto! Lopulta jeesus oli myös sodoma ja gomorra, sadomasokistinen seksileikki vei lopulta jeesuksen hengen. Tätä opetuslapset eivät voineet uskoa todeksi (eli olivat epäuskoisia) ja jäivät hokemaan:"kyllä se jeesus kohta 'tulee'".
Naisten eikä miesten kanssa, mutta raamatun mukaan hän läträsi viinillä, riehui kirkossa ja piti lampaista ja lapsista.
Jeesuksen ryyppy kaveri Lazarus sammui kerran tyhjään hautaluolaan ja Jeesus onnistui herättämään tämän kovalla huudolla.
Jeesuksen kovimpana tekona kerrotaan sitä kun hän eräiden ryyppyjuhlien jälkeen sammui kolmeksi päiväksi eikä kuollut.
ja se taisi olla juuri näiden juhlien jälkeen, iltapäivällä joskus kolmen maissa, kävi kusella pihakuusen juurella sieltä palattuaan sanoi eräille lopetuslapsilleen että kävin tuolla kättelemässä pitkäaikaistyötöntä.
Jessellä oli ihan jäätävä jölli ja sillä hän päihitti kaikki vihollisensa ja paransi sairaat siemennesteellään ja hukutti siihen ne jotka häntä epäili tai hänet pettivät ja jeesuksen suurenmoisen lekan ansiosta ihmiskunta on kestänyt jo 2024 vuotta
Jeesuksella oli peniksen tilalla taikasauva. Se oli aina tanassa kenen kanssa tahansa. Se värisi ihanasti kuin dildo.