Ruskeapaitojen kannatus jo 12,5%

2168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rasismi- ja Hitler-korttien vilauttelijat tekevät niin hyvää työtä persujen äänimäärän kasvattamiseksi, että ellei Soini maksa heille, niin heitä voi epäillä idiooteiksi.
Maksaakos Soini sinulle?

Äänestä

on ruskea? En tiedä politiikasta senkään vertaa. Kokoomuksella tiedän olevan sinisen, keskustalla vihreä, sdp:llä punainen, vihreillä vihreä, perussuomalaisilla sini-kelta-valkoinen.

Entä millä puolueella on valkoinen?
Kerro!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valkopyykki kirjoitti:

Edellinen vaalivoitto

http://www.youtube.com/watch?v=lqyZtzkK1m0&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu