Veikkaus tulevasta

Veikkaan, että jossain vaiheessa mahd. piankin. Nwo lavastaa avaruusolioiden hyökkäyksen maahan ja esim. New Yorkiin. Olisikohan tuossa mukana kaikki mahd. tahot, jotka ovat avaruusteknologiaa ym. tutkineet.
Näin ihmisiä voidaan jälleen hallita pelolla ja luodulla terrorilla.
7167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

NIILLÄ ON PÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ NIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNN SEKAISIN!

Äänestä
  • itsestäsi. Mikä kommentti tuo sinun "juttusi" muuten oli? Ei yhtään mikään.

    Äänestä

Jo monta vuotta ilman tuloksia kuten Iraniin hyökkäystäkin.
Ei mielipuolet edelleenkään ymmärrä että eivät ole yksin.

Äänestä

Sitä on valmisteltu jo kauan. Ns. lentävät lautasethan keksittiin jo 1900 -luvun alkupuolella. Toisen maailmansodan jälkeen niitä alettiin valmistamaan ja kehittämään. Samalla alkoivat ns "ufohavainnot" joiden avulla saatiin tärkeää tietoa testilennoista.

Äänestä
  • revittyä rahaa köyhän kansan selkänahasta.

    Vähän pitkäveteinen video, Usan salaisesta sotilasoperaatiosta ja uteliaiden pitämisestä poissa:
    http://www.youtube.com/watch?v=AoB18unO7iA

    Voi olla totuuttakin mukana, alieneista ja muusta.

    Äänestä

  • Entäpä jos sittekin tuo tapahtuu toisella tavalla, kun te osaatte aavistaakkaan? Te odotette näkyvää, materiaalista hyökkäystä, siinä te erehdytte! Sillä näkymätön hyökkäys on paljon vaarallisempi, kuin osaatte arvatakkaan. Blasmaattinen tai antimateriaalinen hyökkäys, jota ette voi nähdä? Mitäs sitten teette?

    Äänestä

  • Tulossa jo pian! kirjoitti:

    Entäpä jos sittekin tuo tapahtuu toisella tavalla, kun te osaatte aavistaakkaan? Te odotette näkyvää, materiaalista hyökkäystä, siinä te erehdytte! Sillä näkymätön hyökkäys on paljon vaarallisempi, kuin osaatte arvatakkaan. Blasmaattinen tai antimateriaalinen hyökkäys, jota ette voi nähdä? Mitäs sitten teette?

    ainakin teoriassa. Miten paljon ihmisellä tai esim. Usan halllituksella on sormensa pelissä on eri asia. Uskon, että herkät ihmiset ovat jo tavalla tai toisella kokeneet vieraiden olioiden olemassaolon tai kontaktiyrityksen. Itse ainakin olen nähnyt unen, jossa kolme humanoidia yritti kidnapata minut alukseensa. Olin huutanut suoraa huutoa unessa n. minuutin ajan, kunnes heräsin. Voi olla tietysti unihalvauskin, mene ja tiedä. Kaikkea outoa ainakin on tekeillä kulissien takana ja ollut jo kauan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NWO:n tempauksesta kirjoitti:

Veikkaan, että jossain vaiheessa mahd. piankin. Nwo lavastaa avaruusolioiden hyökkäyksen maahan ja esim. New Yorkiin. Olisikohan tuossa mukana kaikki mahd. tahot, jotka ovat avaruusteknologiaa ym. tutkineet.
Näin ihmisiä voidaan jälleen hallita pelolla ja luodulla terrorilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu