Taas Suomalainen Pedofiili !!

Miestä epäillään HS:n tietojen mukaan lähisukulaisensa tai -sukulaistensa hyväksikäytöstä.Vangittu mies toimi aiemmin suuren eteläsuomalaisen rauhanyhdistyksen puheenjohtajana.

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Rauhanyhdistyksen ex-johtaja vangittu epäiltynä insestistä/1135260478417?ref=tf_iHSuutisboksi_p1
12294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei ole ollut vastaavia uutisia ateisteista.

Äänestä

Nyt suomalaisia pidetään pedofiilinä vaikka olemme maailman rehellisin kansa.

Äänestä

Siis häh ??? Maailllllllmmmmmmanmitä ?

Äänestä

Maailman rehellisin kansa ?
Terveisiä Tukholmasta.

Äänestä

Kristinuskon papit ovat pahimpia pedofiilejä. Kristinuskohan on historialtaan verisin ja raiskausta ja murhaa täynnä.

Äänestä

Maahanmuuttajat ovat pitkään kauhistelleet suomalaista välinpitämätöntä kulttuuria missä vaimoja ja lapsia hakataan, ryypätään ja riehutaan ja näitä pedofilijuttuja on todella usein.

Äänestä
  • niin saa vapaasti lähteä turvallisempaan maahan!

    Äänestä

Vain pedofiili puolustaa pedofiili !!

Äänestä

Puolustan koska hän on suomalainen. PISTE!!!

Äänestä
  • Tähän on tultu, on kyllä omituista, jos noita ei saada paljastettua, sen verran paljon on tuon Väkivaltapuolueen suuntaan kaikki merkit niistä pedoista.

    Äänestä

mm. sosiaalitoimistot sairaita ??

Näinhän on jo pakko ajatella, muuta vaihtoehtoa ei enää ole.

Äänestä
  • Joku "suljettu yhteisö", kerro lisää, että saamme tarkennettua kuka sinä olet.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Äiti. kirjoitti:

Miestä epäillään HS:n tietojen mukaan lähisukulaisensa tai -sukulaistensa hyväksikäytöstä.Vangittu mies toimi aiemmin suuren eteläsuomalaisen rauhanyhdistyksen puheenjohtajana.

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Rauhanyhdistyksen ex-johtaja vangittu epäiltynä insestistä/1135260478417?ref=tf_iHSuutisboksi_p1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu