hei

Jos joudutaan vaihtamaan osaproteesiin pinteen paikkaa niin kuinka kauan pitää olla ilman proteesia. kiitos jos joku osaisi vastata.
1104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

saanut jo vastauksen hammaslääkäriltäsi, sillä täällä on vaikea vastata tietämättä tilannetta tarkemmin. Onko sinulta poistettu joku hammas, jonka takia proteesiin joudutaan tekemään muutos, vai häiritseekö pinne sinua esteettisesti jne...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kapoliina kirjoitti:

Jos joudutaan vaihtamaan osaproteesiin pinteen paikkaa niin kuinka kauan pitää olla ilman proteesia. kiitos jos joku osaisi vastata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu