Mä lähen nyt panemaan,

ja jos mulla ei tuu, mä lopetan huuhaan kokonaan tai jos mul on syöksy myöhässä;)))
4144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

:D

Äänestä
  • Kahvia tulemaan klo 14.40 ja heti tuli.
    En poistu huuhaalta.

    Äänestä

  • TosiPanoMies. kirjoitti:

    Kahvia tulemaan klo 14.40 ja heti tuli.
    En poistu huuhaalta.

    olet vaihtanut nikkiäsi. Tunnistan sinut kyllä olet entinen Ossi Onanisti.

    Äänestä

  • Private Detective kirjoitti:

    olet vaihtanut nikkiäsi. Tunnistan sinut kyllä olet entinen Ossi Onanisti.

    Valitettavasti en ole Ossi Onanisti vaan Vemputus Veivisti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TosiPanoMies. kirjoitti:

ja jos mulla ei tuu, mä lopetan huuhaan kokonaan tai jos mul on syöksy myöhässä;)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu