Törkeää ja tyylitöntä, vaikka tanssi sujuu (jo monen vuoden lavakokemuksella) niin käytöstavoissa olisi parantamissen varaa!
Kelle Laura heristi keskaria?????
6
715
Vastaukset
- hmoimFOIFE
Tosi noloa jokatapauksessa.Penaltia tuollaisesta!
- välillä tunnen myötä
Laura tanssii hyvin, mutta ei hänellä kylläkään käytöstapoja ole. Hänestä saa vaikutelman, että "koska olen oikeasti herkkä - pakko näytellä kovista"... Itseluottamus ei ehkä ole ihan terveellä tasolla, jo täydellisyyden tavoittelu ehkä kertoo siitä luottamuksen puutteesta tai ehkä paremminkin hyväksytyksi tuleminen ilman suorituksia
- dtyrftutyk
Just Lauran tyylistä! Miten ovatkin valinneet noin kuvottavan naisen tuohon hienoon ohjelmaan? Lyhyet hiukset, hartiat on ku ladon ovet, ja niin poikamainen tyyli aina ollut, että ihan oksettaa. Muistelkaapa vain sitä Lauran Euroviisu-vetäsyä niin hyh hyh.
- Kanttuvei
tää menee ihan älyttömäksi tämä ihmisten ulkonäön arvostelu! Joskus pakko vastata näihin ala-arvoisiin kommentteihin. Olisi kiva nähdä sun kuvasi kuinka poikkeuksellisen kaunis mahdatkaan itse olla kun on varaa arvostella mitä typerimmistä asioista???
- Riina Rentola
Kanttuvei kirjoitti:
tää menee ihan älyttömäksi tämä ihmisten ulkonäön arvostelu! Joskus pakko vastata näihin ala-arvoisiin kommentteihin. Olisi kiva nähdä sun kuvasi kuinka poikkeuksellisen kaunis mahdatkaan itse olla kun on varaa arvostella mitä typerimmistä asioista???
Kyllä jos itteään tyrkyttää väkisin julkisuuteen ja esiintyy naisena pitäis sit ollakin sen näköinen. Itse kykin naurismaallla vain enkä yritäkään olla mitään extraa.
- YLI 50 DONAA ULOSOTO
Riina Rentola kirjoitti:
Kyllä jos itteään tyrkyttää väkisin julkisuuteen ja esiintyy naisena pitäis sit ollakin sen näköinen. Itse kykin naurismaallla vain enkä yritäkään olla mitään extraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,713515Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt152664Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu242247Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod112233Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1052167Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e992131Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1072063MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,141905Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.5991897Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S231673