Uusmaalaisten suosikki eduskuntaan

3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2009/12/1008229
"Hiv tarttuu yhä useammin naisesta"

"Suhdeluku 150/20.
Kirjoittanut: Krö-höm! / Tänään / klo 15:39

http://drjudithreisman.org/archives/hatecrimesh.gif

Tohtori Judith Reismanin ym. tutkimuksissa on todettu, että siinä missä tyttöjen seksuaalisen hyväksikäytön tapauksia paljastuu 20, poikiin kohdistuvia paljastuu 150. Sen verran yleisempää on h-o-m-o-pedofilia kuin heteropedofilia.
http://drjudithreisman.org/hatecrimes.html "

Äänestä

Kokoomus saa ääniä

Äänestä

Myrskylän nopein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..ja pääministeriksi kirjoitti:

http://www.verkkouutiset.fi/index.php?option=com_content&view=article&id=40028:kataiselle-kootaan-mittavaa-vaaliorganisaatiota&catid=6:politiikka-paeaeuutinen-&Itemid=3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu