on niin turvallinen olo kun muslimit muuttaa suomeen, he muistavat poliiseja, palolaitosta, pelastuslaitosta..Jne niin että nämä eivät hirviä mennä auttamaan hätään joutuneita, näin ruotsissa ja samaa ihanuutta alkaa näkymään jo Suomessa. siitä kertoo poliisin lähes 50% suuremmat karkotuspäätökset vuonna 2010 kuin viime tai menneinä vuosina, toki ei näitä mukavia muslimeita saada suomesta pois siitä pitää "kansanedustajat" huolen.
Oli niin mukava olo että näin ihanasti kirjoitin näistä suomeen marssivista pavi.. anteeksi, muslimeista.
Oli niin mukava olo että näin ihanasti kirjoitin näistä suomeen marssivista pavi.. anteeksi, muslimeista.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei hätää,kun suomi on täytetty mamuista.Niin suomalaiset lähtevät mamuiksi.
saa nähdä minne.. somaliaan vaiko romaniaan.. nehän ensiksi ulostautuvat suomeen.. joten kumpaanko paskakaivoon sitä muuttaisi..?
Näin se maailma menee.Suomi vallataan ja me vallataan Afrikka sitten ja juostaan savanneilla ilman vaatteita ja eletään kuin alkuasukkaat.