Zetor pe.08.10 klo.17.00-18.00

Sinä vaalea mies johon törmäsin narikassa, tarjouduit kantamaan kantamuksiani. Olin ikävä kyllä juuri
lähdössä ja tapaaminen jäi lyhyeksi mutta sinä jäit mieleeni. Tapaisin sinut mielelläni uudestaan:)
1275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On muuten ihan perseestä tuo Zetor..Kerran satuin eksymään mokomaan puljuun ja kuten nimikin viittaa ihan juntti porukkaa oli paikka täynnä.....Tai siis porukkaa oli aika vähän ja sekin junttiporukkaa....En suosittele..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tumma tyttölapsi kirjoitti:

Sinä vaalea mies johon törmäsin narikassa, tarjouduit kantamaan kantamuksiani. Olin ikävä kyllä juuri
lähdössä ja tapaaminen jäi lyhyeksi mutta sinä jäit mieleeni. Tapaisin sinut mielelläni uudestaan:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu