Maria Guzenina-Richardson on kaunis.

Ainoa todellinen nainen, fiksu ja tyylikäs ohjelmassa, nyt TV1. Seksikäskin. Mutta hänellähän onkin venäläiset sukujuuret.
4129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Punikki se on !

Änkyräkommari !

Punanen kun paloauto !

Äänestä
  • ainakin. kelpais varmaan sullekin, tumputtaja.

    Äänestä

sama kuin Mtv:n juontajana. Nielee sanoja ja puhuu liian hiljaa. Toinen nainen, kuin kalkkarokäärme ei ole kaunis ollenkaan :(

Äänestä

sukunimen vielä perään, olisiko Pylkönperä mitä ,hä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jyrki-kokoomusnuori kirjoitti:

Ainoa todellinen nainen, fiksu ja tyylikäs ohjelmassa, nyt TV1. Seksikäskin. Mutta hänellähän onkin venäläiset sukujuuret.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu