Eilinen tuntikohtainen ennätys 388 eroa on rikottu.
405 eroa tunnissa!
-
14271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
jännät paikat
Olen jättänyt parille välilehdelle auki viimeisimmät tunnittaiset tilanteet. Kun uusi päivitys (!) tulee, niin sivuja vuorotellen avaamalla on hauska katsoa miten punainen viiva iloisesti hakeutuu ennustekatkoviivaa ylemmäs. Kun minulla ei ole puoluekantaa enkä välitä urheilusta niin tällainen tulosten seuraaminen onkin ihan uutta huvia.
Jokainen eronnut horjuttaa kirkon asemaa, ehkäpä tässä vielä elää nähdäkseen sen päivän jolloin kriittinen raja saavutetaan ja kirkkoon kuuluvia kohdellaan samalla lailla kuin muidenkin yhdistysten jäseniä.
"Olen jättänyt parille välilehdelle auki viimeisimmät tunnittaiset tilanteet. Kun uusi päivitys (!) tulee, niin sivuja vuorotellen avaamalla on hauska katsoa miten punainen viiva iloisesti hakeutuu ennustekatkoviivaa ylemmäs."
Vähän niinkuin näinkö? (gif-animaatio, vähän vanha tosin)
http://www.glowfoto.com/static_image/17-110204L/7621/gif/10/2010/img5/glowfoto
3494
Saattaa taas mennä neljäsataa rikki.
3532
18:44 eroja on jo 3680.
klo 19:03
3753
Nyt eroja tuli 538 yhden tunnin aikana. Varsinkin viimeiset 10 minuuttia tahti on ollut hurja.
Arkkipiispa oli Nelosen uutisissa. Ja siitä seurasi erojen kiihtyminen ja uusi tuntikohtainen ennätys. Voiko olla mahdollista?
Klo 18-19 erosi 538 ihmistä! HUIMAA! Onko tämä tosiaan tottakaan?
3807
Pitkälti yli 5000 tulee olemaan tämän päivän saldo. En olisi ikinä uskonut, että Suomessa vihataan kristinuskoa näin paljon. Alan olla vähitellen jopa hieman ylpeä kotimaastani.