Tulihan taas kyykytettyä Iiro!!!

ruveta nukkumaan tyytyväisin mielin!

Hyvää yötä kaikille Kirkkoon kuuluville!
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei sinä mitään kyykyttänyt, perkeleen vajakki.

Äänestä
  • Missä itse iiro kyykkii piilossa juhlapöytänsä alla?

    Äänestä

  • Tämähän on tavanomaista Iiron "Susilaumalta" että kyllä nikkejä löytyy vaikka muille jakaa!!!

    Kylläpä nukutti hyvin kun olin saanut KOMU Iiron kyykytettyä!

    Kysyn vielä että nostaako Waris Perce Iiron "mielipiteet" SKPn kannatusta nollalukemista (n.0,5%) ylös???

    Äänestä

Siunausta ja Herran haltuun...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt voi kirjoitti:

ruveta nukkumaan tyytyväisin mielin!

Hyvää yötä kaikille Kirkkoon kuuluville!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu