Ex-presidentti G. W. Bushin puollustusministerinä toiminut Donald Rumsfeld on liittynyt mikroblogi Twitter palveluun. Hän myös avasi uuden sivustonsa ja on mukana myös Facebookissa.
http://www.myfoxchicago.com/dpps/news/former-secretary-of-defense-donald-rumsfeld-joins-twitter-dpgonc-km-20101019_10187892
http://www.myfoxchicago.com/dpps/news/former-secretary-of-defense-donald-rumsfeld-joins-twitter-dpgonc-km-20101019_10187892
Vastaukset 9
Vanhimmat
Rumsfeld for President!
Siihen loppuis taas muslimien uho.
http://www.youtube.com/watch?v=_pZC4w8OJyM Charlie Chaplin - The great dictator speech
kuten muslimi rakastaa vääräuskoista: kaikki vääräuskoiset naiset ovat vapaata riistaa, mutta auta armias jos vääräuskoinen tai uskonnoton mies musliminaista vilkaiseekaan...kurkku auki sellaiselta.
Ainut hyvä muslimimies on mielestäni edelleen se kuollut mususlmaanimies.
Tamiflu on monimutkainen, koska sen pitää torjua monia
sairauksia. Miksi??
Koska näin sairausteollisuuden osapuolet voivat väittää potilaalle että sillä on juuri tuo epidemia johon Tamiflu auttaa, vaikka tauti onkin joku aivan muu.
Potilas on kokonaan rahanahneiden lääkefirmojen, tohtoreiden yms. intressien armoilla.
Potilaalla ei ole mitään mahdollisuutta todentaa onko hänellä juuri tuo tietty sairaus, ei ole.
Ja Iranissa on paljon ölj...eikun joukkotuhoomusaseita....usot sie et sie, mitään uso
Uskonhan mie
Uupuneet
Perunat.
LOP :D LOL!
LUP =
LOPEN UUPUNEET PERUNAT
:D
Minkähän takia nämä pirut enää vaivautuvat edes peittelemään rötöksiään. Nykyään keskiverto zombi velkaorja on jo niin väsynyt elämään ettei varmasti jaksa välittää vaikka kertoisivat rehdisti rikoksistaan. Mikään ei tulisi varmasti maailmassa muuttumaan.