Yellow Stonessa 4.6 crihterin järistys

se mössähtää kohta!
12275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Lähde? Linkkiä?

Äänestä

Sellasta pikkumössyähän siellä on ollut aina. Isomman möjähyksen varalle piisonit ja sudet pitäisi kerätä parempaan talteen.

Äänestä

eikös se ollu joku supertulivuori joka oli maailmanlopun ennustuksissakin

Äänestä
  • Sehän on vasta 2012 ennustuksen mukaan maailmanloppu.

    Äänestä

  • Tosi on kirjoitti:

    Sehän on vasta 2012 ennustuksen mukaan maailmanloppu.

    mielenkiintoista tietää, että onko tieteilijät jo ammoisina aikoina tienneet jotain avaruuden mullistuksesta näinä aikoina vai onko kaikki vain ihmisen aiheuttamaa ympäristökatastrofin tuhoa? Vai sekä että? Olisi mukavaa saada tietää.

    Äänestä

  • olisi tosiaan kirjoitti:

    mielenkiintoista tietää, että onko tieteilijät jo ammoisina aikoina tienneet jotain avaruuden mullistuksesta näinä aikoina vai onko kaikki vain ihmisen aiheuttamaa ympäristökatastrofin tuhoa? Vai sekä että? Olisi mukavaa saada tietää.

    uhka ihmiskunnalle on korroosio. 10000v päästä suurin osa pallosta on aavikoitunut ja se on vaa ihmisten takia

    Äänestä

no Yellowstonessa noita järistyksi tapahtuu lähes päivittäin, näin jo yli 200 vuotta.
Joten se siitä järistyksestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paska jäykkänä .... kirjoitti:

se mössähtää kohta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu