Ja huh mikä helpotus olikaan,nyt ei tarvitse kumarraella ketään tai mihinkään päin
Paitsi tietenkin Dawkins on saanut minut lumoihinsa,se on niin ihqu komiakin.
Ei tässä ateimissa ole mitään väärää,mutta outo juttu on se että nyt alastomat miehet saavat minulla jöpöttämään,onko se jokin sivuoire täsät uskosta??
Paitsi tietenkin Dawkins on saanut minut lumoihinsa,se on niin ihqu komiakin.
Ei tässä ateimissa ole mitään väärää,mutta outo juttu on se että nyt alastomat miehet saavat minulla jöpöttämään,onko se jokin sivuoire täsät uskosta??
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuo uskonto, josta erosin oli Kristinusko. Uskon seisokkini johtuvan Jeesuksen palvonnasta, jonka puutes on huumattakin pahempi vieroitusoireminulle.
kuin homo.
ovat yleensä ateisteja.
'Tosimiehellä' on taas uusi harrastus, miten muten tytöllä voi jöpöttää, vai onko sukupuolenvaihdosleikkaukses jo tehty
paranoidi skitsofreenikko.
Dirty Dollin perseveraatio alkoi taas, johtuuko se enoisäsi parrasta?
Oletko sitten joku uskovainen, kun aina pitää löytää joku ryhmä, jos "KÄÄNTYY" ateismiin, niin eikö silloin vaan rupea ajatteleen, ei tarvi mennä mihinkään paikkaan, ei tarvi liityä mihinkää, ei tarvi muutakuin ajatella.
Huomaatko kuinka sinun uskontosi eli ateismi vie sinulta aikaa,kuinka sitä palvot,kuinka tosissasi olet sen puolesta,kuinka välillä tunnet vihaa muita uskovaisia kohtaan;)
Niinpä niin,,,
Ja itse avastit tämänketjun-
Päivällä itsekin mollaat tuolla Kristittyjä. kun sanot, etteivät he edes ole uskovaisia..hohjoijaa mikä pelle olet piste.
noin sanonut
Voisivatko vastaajat kertoa, ovatko uskovaisia, kun tämä ketju kiinnostaa. Ainakin "YÄK!" on.
- Oletuksena katson kaikkien olevan Kristittyjä. Katsotaain kuinka GAY:ksi tämä ketju menee gay-Kristinukon kannattajien faniviestien myötä..