Hei "Lommoposket"!

Te jotka aiemmin kirjoititte täällä palstalla otsikolla "Kasvojenkohotuksesta lommo" kohotuksen jälkeen ilmestyneistä lommoposkista, olisi kiva kuulla mikä tilanne nyt eli onko lommot tasaantuneet luvatusti? Nythän aikaa on kulunut n. 4-5 kk toimenpiteestä?
2337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulle itselleni meinaan tehtiin kohotus pari viikkoa sitten siitä tuo nimimerkkini "Laakso ja kukkula" eli jäi poskipää korkealle ja sen alle laakea lommo..

Äänestä

miten kävi kohotuksen jälkeisen lommoalueen toipumisen. Alan olla jo aika huolissani kun lommo sekä kukkula ei näytä laantuvan yhtään, eli jääköhän sellaiseksi?! Voiko omalla rasvalla korjausmuotoilla myös poskipään alapuolelta, vai onnistuukohan kyseinen kohta miten..?

Olen todella kiitollinen kaikille vastaajille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laakso ja kukkula kirjoitti:

Te jotka aiemmin kirjoititte täällä palstalla otsikolla "Kasvojenkohotuksesta lommo" kohotuksen jälkeen ilmestyneistä lommoposkista, olisi kiva kuulla mikä tilanne nyt eli onko lommot tasaantuneet luvatusti? Nythän aikaa on kulunut n. 4-5 kk toimenpiteestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu