Manipulointi punaiselle puolelle

Suomessa harjoitetaan mittavasti Kansalaisten
manipulointia punaiselle puolelle.
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinsanottu "homokeskustelu" on osa sosialistien ohjelmaa jolla hyökätään "vanhaa konservatiivista" arvomaailmaa vastaan.

Äänestä

” Suomessa harjoitetaan mittavasti Kansalaisten manipulointia punaiselle puolelle.”

Totta. Kiina on punainen ja pääkanisteri kävi ehdottelemassa että kiina sijoittaisi suomeen. Se tarkoittaa että suomeen tuodaan kiinalaiset palkat ja työehdot. Se on punaista jos mikä.


Homokeskustelusta

” Niinsanottu "homokeskustelu" on osa sosialistien ohjelmaa jolla hyökätään "vanhaa konservatiivista" arvomaailmaa vastaan.”

Olet väärässä. Homokeskustelu on osa Bilderberg-kapitalistien, eli rahamaailman ja kaikkien valtapuolueiden hyökkäystä demokratiaa vastaan.

Homot ja lesbot ovat tietämättään pelinappuloita tässä hyökkäyksessä. Niille käy huonosti sitten kun tavoite on saavutettu.

Äänestä
  • Jos YLEN toiminta olisi avarakatseisempaa,
    avoimempaa ja suvaitsevaisempaa...
    ei Suomessa olisi näin paljon alkoholismia,
    väkivaltaa, velkaantuneita, köyhiä, onnettomia,
    ahdistuneita, medikalisoituneita, skvaleenilla
    injektoituja jne...

    Aito demokratia toteutuisi jos Kansan
    saisi äänestää totuuden ja tiedon valossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


YLEN annoimme... kirjoitti:

Suomessa harjoitetaan mittavasti Kansalaisten
manipulointia punaiselle puolelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu