Tässä vinkki asuntoautoon

http://www.sinituote.fi/Suomeksi/Tuotteet/Vaatehuolto/Sailytys.iw3?itemid=772&showlocation=c6ec1568-dbba-42fb-ba0a-4018f1865e2c
Löytyy tällainen koukku joka hyvä esim.laskettavan yläpetin reunaa.Aina on puute koukuista iltaisin riisuttaville vaatteille ja päivällä ulkovaatteille.Ei tarvitse porata reikiä.
4500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt kyllä talveksi perustetaankin karavaanareille oma niksi nurkka tänne suomi24.fi:hin.Ens kesänä sovelletaan sitten hyväksi osottautuneita niksejä autoissa ja vankkureissa.

Äänestä

Ainakin mun vaunussa naishenkilöt jättää rintsikat ja pökät ensi hätään hepin varteen.
Siitä ne sit löytyy aamulla mitä ihmeellisistä paikoista.

Äänestä
  • täytyy olla pienet rintsikat kun pysyy sun varressa.
    nahkaa kuudelle, mutta ydintä ei edes yhdelle.

    Äänestä

  • t78yi,kmf kirjoitti:

    täytyy olla pienet rintsikat kun pysyy sun varressa.
    nahkaa kuudelle, mutta ydintä ei edes yhdelle.

    Niin, karavaanarinaisethan ovat muutamaa virkistävää poikkeusta lukuunottamatta hoikkia ja napakkarintaisia. Kaikkien naisten rinnat ovat hyvännäköisiä kunhan ne on vaan hyvin esille laitettu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koukku yläpetiin kirjoitti:

http://www.sinituote.fi/Suomeksi/Tuotteet/Vaatehuolto/Sailytys.iw3?itemid=772&showlocation=c6ec1568-dbba-42fb-ba0a-4018f1865e2c
Löytyy tällainen koukku joka hyvä esim.laskettavan yläpetin reunaa.Aina on puute koukuista iltaisin riisuttaville vaatteille ja päivällä ulkovaatteille.Ei tarvitse porata reikiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu