ROUVA SOMMERLAATI ON NAINEN IHANAINEN!

Nyt jos koskaan on Suomen-miehen VELVOLLISUUS lohduttaa petettyä aviovaimoa! Lähtekäämme kaikki Suomen-miehet antamaan huolenpito-terapiaa Rouvalle!
Toivottavasti Rouva pitää gäng-bängistä!
11172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Siis kun täälä Suomessa kävi viime viikolla pelleilemässä joku ruottalainen ämmä mölön äijänsä kaa, niin onks tää eukko sen synnyttäjä?

Äänestä

Yleensä se on niin, että äijät lähtee vieraisiin, jos ämmä kotona pihtaa toosaansa.
Oliskohan se tässäkin semmonen tapaus?

Äänestä

Mahtaakohan se Rouva Sommerlaati tykätä sipseistä, siis niinku perunalastuista?
Ostetaan sille pari pussukkaa sipsejä niin saa nassuttaa niitä samaan aikaan kun ukkonsa käy huorissa.

Äänestä
  • Vähän aikaa kun mussuttaa liköörikonvehteja, niin ei enää muista että sillä mitään ukkoa on koskaan ollutkaan.

    Äänestä

-Kun Calle kertoo puhuneensa asioista Silvian kanssa, niin oliko Silvio jo puhunut Silvian kanssa myös ?

Äänestä
  • Siis että Berlusmu lurittelee lemmestä Rouva Sommerlaatin korvaan. Paljon mahdollista, ottaen huomioon sen että Kaarlo-Kustaa vaan ampuu hirviä ja sitten leirinuotiolla rivoilee tosi ruottalaiseen tapaan.
    Mutta kun Berlusmu tarjoaa Rouva Sommerlaatille annoksen makaroonia ja päälle viskimoukut, siinä menee eukon pää pyörälle ja hän antautunee Berlusmulle.
    Mutta sen vaan sanon, että kyllä on roissia touhua! Räävitöntä menoa!

    Äänestä

Ensiyö.

Äänestä

Semmosta puhutaan, että Rouva Sommerlaati kruisailee nykyään Tukholman yökerhoissa yhdessä tyttärensä Madden kaa. Hakevat kuulemma lohdutusta kun äijänsä juoksevat vieraissa.
On se ihme hommaa noilla ruottalaisilla.

Äänestä

Kerätään kolehti ja ostetaan eukolle push-up rintsikat niin että se voi näyttää tissejään kaikille jätkille ja sitten jätkät rakastuu siihen ja kosii sitä ja se pääsee uusiin naimisiin.

Äänestä

siitostamma?

Äänestä
  • Nou, nou! Kysyjä sekoittaa keskenään Rouva Sommerlaatin ja Sarme Assertaalin. Onhan niiden nimet vähän niiku samanlaisia, mutta fagda on, että vain jälkimmäinen näistä kahdesta on hevoinen.
    Siis hevoisnainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylitämme merenkurkun kirjoitti:

Nyt jos koskaan on Suomen-miehen VELVOLLISUUS lohduttaa petettyä aviovaimoa! Lähtekäämme kaikki Suomen-miehet antamaan huolenpito-terapiaa Rouvalle!
Toivottavasti Rouva pitää gäng-bängistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu