Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nainen harrasti ryhmäseksiä poikien kanssa

Alkuperäinen artikkeli:
http://naughtyneighbors.zoeoez.com/2009/01/21/maureen-lirette-louisiana/

Maureen Lirette, 47-vuotias nainen nussitutti itseään naapuruston pojilla - kerrankin 7 teinipoikaa, mukana joukossa 13- ja 14-vuotiaat kundit panivat rouva Liretteä.

Ei jaksa kääntää enempää, lukekaa tuolta alkuperäisestä artikkelista.
821988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kuten kirjoituksessakin todetaan: ei olis mies selvinnyt ehdonalaisella. Way to go americans.

Äänestä

mitallihan tuolle muijalle kuuluis antaa kun opettaa poikia.

Äänestä
  • Oi jospa oisin saanut olla mukana.

    Äänestä

  • Kestojöpötyshän tuossa iässä kundeilla on. Mutta tietysti kusipäisyyttäkin: koko homma jutun mukaan paljastui, kun joku Ruukku-Kustaa meni kehuskelemaan ihan saaneensa pillua, ja vielä vanhemmilleen.

    Äänestä

  • Naapurin vanhempi eukko tarjos kaljaa ja sitten oli housut pois.. Me välillä naitiin porukalla kun halus. Tykkäs kun meitä oli isompi porukka. Meitä oli monen ikäistä välillä.

    Äänestä

aikamoinen horatsu

Äänestä

tuo aloittaja yrittää kertoa? Onkohan tullut vilkaistua karttaa? Jos olisi, olisi huomannut, että tuo tapahtui melkeinpä toisella puolella maapalloa. Eli ei ole "pelkoa", että tuo nainen tekisi koskaan mitään täällä kotikulmilla.

Vaikka toisaalta - onhan parempi kauhistella sitä, mikä on kaukana. Sillä lähellä olevan kauhistyelu onkin jo mahdollinen pelon aihe.

Äänestä

Ollessani oppikoulun kolmannella pääsin (siis on joutunut) siinä viisikymppisen naisen ”hyväksikäyttämäksi”.

Tuo tapahtuma on yksi hienoimmista sattumuksista elontieni varrelta. Tuskin mitään hienompaa olisi voinut tapahtua. Tietenkään en siitä koskaan kertonut kenellekään enkä ole myöhemminkään sitä tehnyt siten, että kertomuksesta joku voisi minut tunnistaa. Tämä siksi, että asiaa varmasti reposteltaisiin ja myös minua syyllistettäisiin.

Mutta tuo on yksi elämäni hienoimpia muistoja. Olisin toivonut, että noita olisi sattunut useampikin tapahtuma, mutta kaikki jäi tuohon yhteen. Valitettavasti. Myöhemmin olen runkkaillut kaiketi tuhansia kertoja tuota muistellen.

Parasta mitä pojalle voi sattua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puumapanda kirjoitti:

Alkuperäinen artikkeli:
http://naughtyneighbors.zoeoez.com/2009/01/21/maureen-lirette-louisiana/

Maureen Lirette, 47-vuotias nainen nussitutti itseään naapuruston pojilla - kerrankin 7 teinipoikaa, mukana joukossa 13- ja 14-vuotiaat kundit panivat rouva Liretteä.

Ei jaksa kääntää enempää, lukekaa tuolta alkuperäisestä artikkelista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu