Olen tuntenut yhen mukavan miehen ja meillä on vaan pari vuotta ikä eroa. Viime vkl:na hän on muuttunut tosi paljon kun aloimme juttelemaan meijän jutuista nii sanoin että en halua että ystäväni tietää tästä meijän "jutusta" (en tiedä että miksi) jotenki hävettää että meidän yhteiset kaverit saisivat tietää... koska seurustelin vuoden yhen miehen kanssa ja nyt olisin taas jonkun kanssa. en halu että minua pidetään kevytkenkäisenä. Ja kerroin hänelle et olen ollut joskus raskaana hän meni tolaltaan. nyt hän ei soittele eikä pidä minuun mtn yhteyttä. hän on tosi vihainen koko ajan. mitä teen? EN JAKSA OLLA SEMMONEN JOKA SOITTELEE KOKO AJAN JA KYSELEE MITÄ TEKEE!!!! ODOTANKO ETTÄ HÄN SOITTAA VAI ANNANKO OLLA KOKO JUTUN. VAI YRITÄN SOITELLA PÄIVITTÄIN ETTÄ MIKÄ SULLA ON?
TAppeluita koko ajan :(
epätoivonennainen.
2
751
Vastaukset
- loukaavaa...
et halua, että ystäväsi eivät tiedä jutusta, niin tavallaan mitätöit hänet tai häpeät häntä.
Jos raskautesi joskus aikaisemmin on ollut totta niin sitte ei ole ihme nyk. miehesi "säikähti" kun sanoit sen hänelle. Mutta sitten hän vasta suuttuukin, jos valehtelit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231172
- 1181038
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap97862- 112808
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa268717- 48685
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi17657- 41584
- 49579
- 25545