J ja Minä etsitään

kesä paikkaa etelä suomesta, minne päin voisi kääntyä
121076
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

harrastaa siellä kesäpaikallanne sexiä? Me siveät ihmiset tällä palstalla emme pidä sexistä. Ihmiset jotka sellaista saastaista toimitusta harrastavat joutuvat ikuiseen kadotukseen, sillä me Siveät Ihmiset heidät tuomitsemme. Teillä varmaan on aikomuksena kuitenkin harrastaa sexiä, kun tällä palstallakin kesäpaikan perään huutelette, että saisitte siellä sitten rietastella ja harrastaa sexiä. Kääntykää pois synnistä ja tehkää parannus.

Äänestä
  • Nyt löit viimeisen naulan, minä tein ilmoituksen sinun ilkeydestäsi, sinun pikku pääsi on hurauttanut sille sexin linjalle kokonaan. Jos tietäisit mikä J on niin luulisin että olisit ollut kirjoittelemata. Jos minä asiallisesti kysyn jotain asiaa niin onko todella pakko sietää tuollaista ilkeilyä. Häpeä ihminen jos osaat.

    Äänestä

  • rest produgt kirjoitti:

    Nyt löit viimeisen naulan, minä tein ilmoituksen sinun ilkeydestäsi, sinun pikku pääsi on hurauttanut sille sexin linjalle kokonaan. Jos tietäisit mikä J on niin luulisin että olisit ollut kirjoittelemata. Jos minä asiallisesti kysyn jotain asiaa niin onko todella pakko sietää tuollaista ilkeilyä. Häpeä ihminen jos osaat.

    Itse Saatanallekko? Minä teen Kaikkivaltiaalle ilmoituksen sinusta ja riettaudestasi! Mikä se J sitten on, kun minun muka pitäisi pelätä? Onko hän itse Piru? Minä en pelkää, sillä minulla on taivaan taistelujoukot suojanani! Ei sexille! Me siveät ihmiset emme rietastelua ja sexiä hyväksy! Häpeä itse jos osaat!

    Äänestä

  • juma lauti koko kesä naidaan pihassa kun puna silmä kanit ja pidetään hirveitä suu sex orgioita aina kun te kyttäätte meidän mökille päin ja tervetuloa mukaan. orkut teille kaikille nyt on kesä.

    Äänestä

Sanonpahan vaan et tämä viesti ei sitten ollut minulta. Onkohan tämän kaltaisen viestin paikka edes tällä paltstalla? Eipä varmaankaan... Eikö kannattaisi ottaa enemmin vaikka yhteyttä kiinteistövälittäjään.

Äänestä

teltta paikat olla nyt halvimmillaan, kantsis kysellä ja kyllähän se kesä tulee sitten ajallaan.

Äänestä
  • Taas voitin vedon lyönnin.

    Äänestä

  • Tässä nyt ei kyllä ollu hinnasta kyse

    Äänestä

On paras paikka kotonani!
J:lle koska Minä täällä häntä odotan!

Äänestä
  • Jotka alkavat J kirjaimella eivät ole sinun entisesi, joten anteeksi jos helsinkiläinen meni väärälle palstalle ja kiitos neuvosta mistä löytää kesäpaikan kun ei me oikein tiedetty, kaverit olivat tämän palstan kautta napanneet. Mutta ei me missään pohjois suomessa haluta kesää viettää, mutta sehän on jo toinen asia.
    Näyttää olevan niin että tällä palstalla ratkotaan niitä " TÄRKEITÄ" asioita eikä tälläisiä pikku kesäpaikan etsimisiä.

    Äänestä

  • minä ja J kirjoitti:

    Jotka alkavat J kirjaimella eivät ole sinun entisesi, joten anteeksi jos helsinkiläinen meni väärälle palstalle ja kiitos neuvosta mistä löytää kesäpaikan kun ei me oikein tiedetty, kaverit olivat tämän palstan kautta napanneet. Mutta ei me missään pohjois suomessa haluta kesää viettää, mutta sehän on jo toinen asia.
    Näyttää olevan niin että tällä palstalla ratkotaan niitä " TÄRKEITÄ" asioita eikä tälläisiä pikku kesäpaikan etsimisiä.

    Tiedät sitten mistä löydät!
    :)

    Äänestä

  • hmm.. kirjoitti:

    Tiedät sitten mistä löydät!
    :)

    homo etsii toista homoa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakastuneet kirjoitti:

kesä paikkaa etelä suomesta, minne päin voisi kääntyä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu