Sama peitto Jyskistä 1,90€

Joku jippo tossa on pakko olla.
3127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rahaa kaverille. Kaikki mikä on kassasta pois on yhteistä eli maksa raju ylihinta,myyjäkaveri antaa
puolet takaisin sinulle.
Eräs eläkelaitoksen johtaja pisti 100 000 e vastaanottohuoneen sohvaryhmään. Masku olisi myynyt
alle 2000 tuhannen. Mutta kaveri tarvi rahaa ja vähän itsekin,niin heitettiin verorahat liikkeelle.

Tämä touhu on pääsääntöistä. Tarvii asunto kalustaa,niin ojataan tuttuun taloon iso ostos valtion
tai kaupungin lukuun ja kärrätään kivat itselle. Peli toimii joka tuotesektorilla.

Äänestä
  • "Masku olisi myynyt alle 2000 tuhannen."

    Edullista tosiaan.

    Äänestä

Eikun hyvän asianpuolesta kaappeja penkomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rock Chik kirjoitti:

Joku jippo tossa on pakko olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu