Tanska ottaa ongelmalähiöt
erityistarkkailuun
4115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tähtäimeen.
hallituskin sanoa että muslimit ovat ongelma.Että Tanskassa on kymmeniä alueita jotka eivät enää ole osa Tanskaa,vaan ne ovat islamisoituneita.
Tanskassa uskalletaan jatkuvasti sanoa ääneen,että juuri muslimit ovat ongelmasakkia - ei voi kun hattua nostaa Tanskalle.
kunniamurha,tytär oli liikaa länsimaistunut isän mukaan - se maksoi hengen.
*Käytännössä nuorilla on vaikeuksia löytää esimerkiksi työ- tai harjoittelupaikkoja, kun kotiosoitteena on Mjölnerparken. *
Luulin että ongelmana on näinä päivinä lama tuon työn saannin vaikeuttajana, mutta ilmeisesti se on sitten se että on muslimi ja asuu Mjölnerparkenissa. Ihmeen monta miljoonaa ihmistä länsimaissa kirjoilla siellä kaikki suomalaiset jotka eivät ole saaneet töitä. Taitaa olla pitkä katu.