Tampereen isku oli muuten rasistinen viharikos. Ennen minä uskon Päivi Lipposta kuin kaiken maailman persuja.
Kyllä meillä vihreiden on järjestettävä mielenosoitus rasistista väkivältaa vastaan. Todella katala teko missä uhreiksi joutu kolme täysin syytöntä suomalaisnuorta. Hävetkää rasistit.
Kyllä meillä vihreiden on järjestettävä mielenosoitus rasistista väkivältaa vastaan. Todella katala teko missä uhreiksi joutu kolme täysin syytöntä suomalaisnuorta. Hävetkää rasistit.
Vastaukset 15
Vanhimmat
on hyökkäämässä maahan - mitähän tästä seuraa.
Yksi sytytyksestä epäilty on pidätetty. Mtv3:n uutissivun tiedon mukaan. Muuta ei sitten kerrottukaan. Ei ikää, ei kansallisuutta, ei väriä eikä mihin ryhmittymään sytyttäjä kuuluu!
Tämähän kertookin jo jokaiselle mediaa seuraavalle että kyseessä on mamu.
Mamujen keskinäistä vihanpitoa.Siihen saatte saatanan hyyssäri- kullinimijät vaan tottua,terrori on tullut suomeenkin.Teidän vihervasemmistoterroristien pitäisi se tietää.
Persoonallinen, omaperäinen otsikko.
yritys lavastaa maahanmuuttokriittiset syyllisiksi.
Nyt rupeaa valkenemaan totuus niistä "eläin-
rääkkäyskuvistakin"
riehuu tsunamin lailla.
Päivi, Päivi, paljastit tolloutesi avaamalla suusi. Olet sentään KANSANEDUSTAJA!
Olisit pitänyt mölyt mahassa ja antanut poliisin selvittää rikokseen johtaneet syyt!
Mo sosiaalidemokraatithan ovat pääsosin imbesillejä pellejä!
Pidä suusi kiinni niin et paljasta tyhmyyttäsi... kannattaisi kertoa Lipposkallekin ;)
Onko Päivi parka putoamisvaarassa.
pisteet nousee Päivin mölinöistä, meinaakohan sekin loikata?
Lipposkan "vaalityö" meni persujen hyväksi
sä olet.
Enkä ole vihreä! Minä olen puhdas demari. Puoluetta en vaihda. En sittenkään, vaikka rasistisesti syytätte minua Tampereen tapahtumista. Tampere on punikkien koti, siellä ei kukaan ole rasisti kenellekään!
narkkarihuora kumminkin?