Paula raskaana?

Vartooko Paula oikeasti vauvaa? Kovin on telttamaisia tunikoja yhtäkkiä päällä ja näyttää paksuhkolta....
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tulee yllätyksenä Paulalle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Näin samassa talossa ja asunnossa asuvat isä ja poika ovat tökkineet samaa muijaa. Onhan Lassekin tökkinyt siskoksia.

Ainiin Nikokin on tainut uittaa melaa Paulassa.

Äänestä
  • Salainen lapsi, ismo ja liisa saa lapsen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AstaM kirjoitti:

Vartooko Paula oikeasti vauvaa? Kovin on telttamaisia tunikoja yhtäkkiä päällä ja näyttää paksuhkolta....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu