Kuinka yleistä helluntailaisten

Palstalla on että aloituksen kirjoittaja vastaa tai kirjoittaa omaan aloitukseensa toisella nimimerkillä?
4168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

* "Viikon vierailija", älä nyt erehdy olettamaan, että täällä olisi kaikki helluntailaisia? Ei kuule oo, minä ja muutama muu? Oliskohan 10% oikea arvio, luulen , että tuokin luku on yläkanttiin?

* Kysymykseesi voi vastata, että on, joitakin, mutta harvinaisempaa. Eikä varmaankaan helluntailaisia ja uskovaisia yleensä, ole lainkaan tuossa listassa ?

Äänestä

tuntuu hiukan esiintyvän. En tiedä, minkä-laisesta on kyse?

Äänestä
  • Joku voi hyvinkin keskustella oman itsensä kanssa.Esimerkkinä siitä nimmarit:Aamen,Totta ja niin ed.Ainakin tämän kässärin saa kun monella nicillä liikkuu.

    Äänestä

  • sariahm kirjoitti:

    Joku voi hyvinkin keskustella oman itsensä kanssa.Esimerkkinä siitä nimmarit:Aamen,Totta ja niin ed.Ainakin tämän kässärin saa kun monella nicillä liikkuu.

    Ei ole Helluntailaisia ja uskovaisia mukana.Kiitos vastauksistanne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viikon vierailija kirjoitti:

Palstalla on että aloituksen kirjoittaja vastaa tai kirjoittaa omaan aloitukseensa toisella nimimerkillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu