Kemira GrowHow

bravuuri. 50 miljardin kaivos norskeille 200 miljoonan hintaan ja lannotteiden hinta nousi välittömästi 18% joka siirtyi heti ruuan hintaan. Siinä on osaamista johon vain Kokoomus kykenee.
176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kysyä vaalien alla Coccareiden vaalipisteissä.

Aina vaan sama kysymys, että mitä järkeä heidän mielestä oli myydä alihintaan ? Tai myyttekö minullekin 50 '000e Mersun, 200 eurolla ?

Ja, kun vastausta EI tule, niin uudestaan ja uudestaan ja uu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kykypuolueen kirjoitti:

bravuuri. 50 miljardin kaivos norskeille 200 miljoonan hintaan ja lannotteiden hinta nousi välittömästi 18% joka siirtyi heti ruuan hintaan. Siinä on osaamista johon vain Kokoomus kykenee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu