Helpottava tieto monelle teistä!
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2010/11/1233136/psykoterapiaan-paasy-helpottuu-ensi-vuonna
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2010/11/1233136/psykoterapiaan-paasy-helpottuu-ensi-vuonna
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
suurin kirjaimin
tailienee sinulle tuttu juttu, kun toisillekin osat esitellä!
Joo , kyllä kummallista on, kun koko maa pitää täyttää samassa suhteessa lisääntyvillä psykoterapeuteilla, kuin RAAMATUN luku vähenee. Sitten se PSYKO tietysti alkaa valtaamaan uskontotunnitkin ala-asteelta.
Miten se ennen menikään rukoile ja työtä tee. Nyt sitten opiskele käy koulua opiskele ja käy terapiassa ja TERVEHDY. Mitenköhän pitkälle tämä touhu elättää?
On tuttu juttu. Kaverini tuli hulluksi ja uskoo profetioita ja odottelee maailmanloppua kuin kuuta taivaalta.
ovat vaarallisia,kuin terävät aseet.Itse erehdyin kommentoimmaan terävää profetiaa ja se tuntui kohtalokkaalta.Vähän ajan päästä erehdyin kommentoimaan omasta mielestä valheprofetiaa ja sekin tuntui kohtalokkaalta.
Sen verran että se terävä profetiakin osoittui huuhaa jutuksi.Siinä oli että tänä vuonna....
17 otsikkoa, jossa solvataan nimeltä tiettyä henkilöä? On kirjoittajalla ollu yöllä paha olo, taas?
noille yöllisille kirjoittajille, että hakisivat apua ongelmiinsa? ku tämä ei ole sellanen paikka.
se paha olo ei siitä parane, vaikka haukkus jotaki liisaa koko yönki. pahenee vaan, menee hermot ja järki. ei ongelma oo toinen ihmine vaan mitä itte omassa sisimmässä jyllää. sen kans on tehtävä selvä. se on tietty niin.