Illaks seuraa siiderille taikka valkkarille

Moikka!Tässä kirjoittaa 32 vuotias neitokainen.Oks kukaan menossa mahdollisesti tänä iltana Aussie Bar.n? t.Catherine
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuli vähä nopeasti kutsusi etten ehdi ihan valmistautua tälle íltaa mutta tosi myöhemmin voimme mennä jonnekin tai olla vain luonasi siiderillä. Saat panna viestiä [email protected]

Äänestä

haluutko tulla meille? tyydytän sut varmasti. ootko blondi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Catherine78 kirjoitti:

Moikka!Tässä kirjoittaa 32 vuotias neitokainen.Oks kukaan menossa mahdollisesti tänä iltana Aussie Bar.n? t.Catherine

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu