Itsekkäät lentoemot imevät

Suomineidon verta näin itsenäisyyspäivän kunniaksi. Kiitos, tuo asenne osoittaa lopullisesti millaisen ryhmän kanssa Finnairin johto joutuu elämään. Hävetkää!
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olisi aika antaa kenkää, tommosia vitun konnia, työkkäristä saa halvemmalla parempia johtajia.

Äänestä

ovat pahinta sorttia miestennielijöitä ja verenimijöitä.
Suomesta puuttuu talon isäntä ja sen takia hiiret saa hyppiä pöydälle.

Äänestä

Ja mina imea suomineito tissia nain itsenaisyyspaiva kunniaks

Äänestä

Suomessa enemistö ihmisistä on itsekkäitä joten siinnä mielessä vähän turha alkaa ketään tiettyä ryhmää syyttelemään, itsekkyys on maan tapa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


airbborne...... kirjoitti:

Suomineidon verta näin itsenäisyyspäivän kunniaksi. Kiitos, tuo asenne osoittaa lopullisesti millaisen ryhmän kanssa Finnairin johto joutuu elämään. Hävetkää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu