LENTOLAKKO/Miksi valtion johto ei puutu.

on se kumma että tuo pieni ahne emojen ryhmä saa tuhota valtion omaisuutta(Finnair) ja kukaan valtionjohdosta ei tee mitään lakon loppumiseksi.Jo on Per...le
5113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No se on sama asia kun pieni ryhmä (valtion johto) tuhoaa koko ajan ja kaiken ajan paljon isommassa mittakaavassa kaikkea valtion omaisuutta. Jos kättä nostetaan emoja vastaan niin jokuhan voi saada yllykkeen nostaa kätensä näitä emäroistojakin vastaan.

Kävellen olisitte jo perillä pukupellet ja maailma EI MUUTEN PYÖRI teidän persereikänne ympärillä vaikka niin luulette.

Äänestä
  • tästähän se olis hyvä alkaa.mutta mitäpä Suomi lentoyhtiöllä tekee,kohta saavt l-emot todella pitkän palautumis vapaan

    Äänestä

  • p....a finnair kirjoitti:

    tästähän se olis hyvä alkaa.mutta mitäpä Suomi lentoyhtiöllä tekee,kohta saavt l-emot todella pitkän palautumis vapaan

    persereikä sen muka päätät.

    Äänestä

  • p....a finnair kirjoitti:

    tästähän se olis hyvä alkaa.mutta mitäpä Suomi lentoyhtiöllä tekee,kohta saavt l-emot todella pitkän palautumis vapaan

    että Saudi airways tms. palkkaa vaaleat skandinaavit paremilla eduilla omiin koneisiinsa. Pikkukikkeliset pilipali johtajat kilometritehtaalle finnairista ja heti.

    Äänestä

että ahne johto yrittää tuhota finnairin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neverfligfinnairagai kirjoitti:

on se kumma että tuo pieni ahne emojen ryhmä saa tuhota valtion omaisuutta(Finnair) ja kukaan valtionjohdosta ei tee mitään lakon loppumiseksi.Jo on Per...le

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu