Thunderbird SC - 91

Nyt kunnossa ja leimattu...(uusi bensa ja vesipumppu)
Kaikki varusteet, kattoluukkua myöten.

Kuvat ja tiedot muutaman tunnin päästä: www.jhauto.us
3851
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miten tuo viritys on tehty? 50 hepan lisäys on melko iso tehonnosto. Entä koneen kestävyys? Vakionahan tuo on aika pomminvarma pata.
-Juha

Äänestä
  • Jostain hatun alta tupsahti tuollainen luku...Eli auto on ihan vakio.

    Äänestä

Näkyisi muuten niistä "kaikista tehdasvarusteista" puuttuvan ainakin tuo keyless entry näppäimistö... Muuten kyllä siistin näköinen peli, ja hintakin on aika kohdillaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JHA kirjoitti:

Nyt kunnossa ja leimattu...(uusi bensa ja vesipumppu)
Kaikki varusteet, kattoluukkua myöten.

Kuvat ja tiedot muutaman tunnin päästä: www.jhauto.us

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu