Lahkossa ryömitään

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Lahkosta eronnut Koivuniemi neuvoi jäseniä naisen ryömittämisestä/1135262310957

Noin sen omankin naisen pitäisi tehdä. Hyvä Tapani!
9132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

"Tapani (Koivuniemi) ei yleensä koskaan käskenyt. Sen sijaan hän sanoi tietävänsä keinon, joka tepsisi. Se oli harjoitus, jossa vaimo ryömii miehensä edessä ja kutsuu tätä herraksi parin viikon ajan", Wiio kertoo.

Kyseessä aikuiset ihmiset jotka vapaaehtoisesti tekevät mitä haluavat. Ketään ei pakoteta tai käsketä joten jos haluavat ryömiä niin antaa mennä.

Äänestä
  • hihhuleitten meininkiä, turhaa älämölöä taas tostakin.

    Äänestä

Mistä vitusta sikiää teitä uusien aloitusten tekijöitä aiheesta, joka ON KÄSITELTY JO VIIKKO SITTEN?!?

Äänestä
  • Suomessa on noin 100 kpl vastaavia lahkoja, kertoi joku asiantuntija radiossa eilen.

    Äänestä

Armeijassa jopa käsketään ryömimään maassa.

Äänestä
  • Armeija onkin aivan perseestä. Saisi muuttua yhtä sulkeutuneeksi kuin tuo lahko johon ei uusia enää värvätä.

    Äänestä

ryömintäkurssille, tietääkö kukaan kuinka sinne hakeudutaan? Koivuniemi ei tunnu vastailevan ainakaan median yhteydenottoihin kovinkaan innokkaasti.

Äänestä
  • ei kyseiselle ryömintäkurssille enää pääse joten sinun perustettava oma ja varmasti moni mies laittaa vaimonsa kursille ja muutenkin naiset sinne haluavat. Nöyryys on ihailtava piirre naisessa.

    Äänestä

Minä haluan liittyä Tapanin lahkoon. Olen läski, haluan laihtua, vaimoni saisi hoikistua, lapsille hieman kuria lisää, olen älykäs, teen töitä vaikka palkatta 400 tuntia viikossa, minulla on jo parta. Kuinka pääsen lahkoon sisälle? Pidän myös mahdolliset salaisuudet omana tietonani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koivuniemen herra kirjoitti:

http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Lahkosta eronnut Koivuniemi neuvoi jäseniä naisen ryömittämisestä/1135262310957

Noin sen omankin naisen pitäisi tehdä. Hyvä Tapani!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu