Härmä, Kauhava, Voltti, onko tuttua?

ajattelemisen aihetta entisille asiakkaille.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/5423679
2437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kauhajoella toimivat silloin...

Äänestä

"10.2009 22:33 Meidän perhe kärsi vuosien helvetistä ko. herran (ja vaimon, jos edes vaimo on...kovin samannäköinen, olisko sisko sit lopulta) käsittelyssä.. yksi perheen jäsenistämme sairastui vakavasti, tiedän monen kuolleen koska Salonen käski jättämään kaikki lääkkeet ja muut hoidot pois. Teki takavuosina tätä "hoitoa" ympäri Suomen, aina pikkuhetken yhdessä paikassa ja sitten hävisi ja vaihtoi paikkaa.. ja aina jonkun kotona. Äijä sotkee ihmissuhteet vetoamalla negatiivisiin ihmisiin... Tyttöystäväni koki fyysistä kosketusta rintoihin (vaikka äijän ei pitänyt koskea edes...")

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

ajattelemisen aihetta entisille asiakkaille.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/5423679

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu