Keljon Faunatar, Jkl!!

Oijoijoi että olitkin kaunis nainen siellä tiskin takana. Menin niin vaikeaksi etten rohjennut edes katsoa sinua kunnolla. Mieleeni jäivät vain vaaleat pitkät hiuksesi.
5981
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tolla tyylillä mimmit jää unemiisi ja haaveeksi vain..

Äänestä
  • Niin taitaa jäädä. :/ Tää mimmi taitaa pitäytyä niissä miehissä vain. Eipähän tule minkäänlaisia vaikeuskohtauksia..

    Äänestä

varmaankin marja :)

Äänestä

Aloita vaikka kehumalla sitä koiraa.. Kyllä se siitä lähtee! :)

Äänestä

No eikö ole vieläkään onnistanut :DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastuin kirjoitti:

Oijoijoi että olitkin kaunis nainen siellä tiskin takana. Menin niin vaikeaksi etten rohjennut edes katsoa sinua kunnolla. Mieleeni jäivät vain vaaleat pitkät hiuksesi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu