nyt viimeistään olisi aika kerätä kasaa kaikki maanpetturit jotka on saastuttaneet suomen muslimi paskiaisilla ja kaiken karvaisilla höröhammas hijadi pelleillä! koko paska sakki saran laitaan ja vyö kovia läpi! sinne kevätpeltoon sitten voisi kyntää silppurin kautta kaikki nuo "viher/sossu" kiihko idealistit tänne hilaamansa paska sakin kanssa! olis kerrankin siitä paska sakista hyötyä edes lannoitteena! soon niin tosi!
nyt viimeistään!
ruskaa pakkasessa!
8152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ehkä eniten hyötyä näistä skininatrseista olisi minkin rehuna. Helvetisti uhrautuu yhteiskunnan varoja kun elätetään näitä loisia ja sitten tulee kalliiksi kun nämä tekevät rikoksia, joita eivät koskaan pysty korvaamaan ja vankilassa näiden turhimusten elättäminen tulee vielä kalliimmaksi kuin sossun elätteinä yhteiskunnassa. Minkin rehuna niistä paskapersuista olisi edes jotain hyötyä. Ja yhteiskunnan varojakaan ei tarvitsisi käyttää enää skinisontiaisten elättämiseen. Samalla rikokset vähenisivät. Lapsiin kohdistuva huumebisneskin vähenisi huomattavasti. JA KUKA KAIPAA JOTAIN SAATANAN MIELISAIRAITA NATSISKINEJÄ! E I K U K A A N !!!!!!!
Helppo on muita syyttää kun itse ei pysty muuhun kuin vetämään sossun rahoilla nupit turvoksiin kaljalla ja amfetamiinilla.
.kertonut mammuista .
Töihin näitä rasistipaskiaisia ei saa millään. Sossu on rahoittanut niiden kiljuilua jo liian kauan. Kukaan niistä ei maksa veroja.
toivottavasti nukut yösi hyvin ja ehkä tunteen nousee pintaan kun ajattelet tulevaa.
Kun on paskaa jäänyt rasistin rukkaseen? Syytätkö kaveriasi homoksi kun sen kulli maistuikin suussasi paskalta?
Virallisten tilastojen mukaan Suomessa on vain 6000 somalia ja mitä tulee Suomen islamilaisiin niin ainakin puolet heistä on syntyperäisiä suomalaisia joten voisitko tarkistaa tietosi ennen kuin levität tuota rasistista propagandaa.
Eikä Suomea ole saastutettu minkäänmaalaisilla vaan kyse on globalisoitumisesta jota ei voi pysäyttää ja suomalaiset katoavat maapallolta joka tapauksessa ennen tummaihoisia joten ennemmin tai myöhemmin tämä kuuluu kokonaan maailma nimiseen valtioon jonka omistavat maailmanlaajuiset suuryritykset.
Totuus on totuus! Se ei muutu vaikka rasistipellet väittäisivät mitä tahansa paskaa! Maailma pyörii ja muuttuu, maailman pyörimistä eivät rasistipölvästit pysty estämään!